طراحی وب سایت خبری

شاید شما هم جزء افرادی هستید که هر روزه به دنبال یافتن و پیگیری اخبار جدید هستید و یکی از جاهایی که روزانه به آن سر میزنید شبکه های اجتماعی یا وب سایت های خبری میباشد. در هر کشوری حتی در کشور خودمان وب سایت های خبری بسیار عالی وجود دارد که اخبار را به صورت دقیقه بروز رسانی نموده و کاربران میتوانند به صورت آنلاین آن خبر را مطالعه نمایند.

یکی از مزیت چنین وب سایت هایی بازدیدکنندگان بسیار زیاد آنها میباشد چراکه معمولا در آنها متن زیاد وجود دارد و این همان چیزی میباشد که موتورهای جستجویی مانند گوگل به دنبال آنها هستند.
بنابراین اگر شما هم صاحب وب سایت های خبری باشید مطمئنا شرکت های دیگر در داخل وب سایت شما آگهی و تبلیغات خواهند داد و میتواند منبع مالی خیلی خوبی برای شما به حساب بیاید.

یکی از قابلتهای بسیاری خوبی که در چنین وب سایت های میتوان پیاده سازی نمود نمایش آنها برای نسخه های موبایل و تبلت میباشد تا کاربران راحت تر بتوانند خبرهای سایت شما را دنبال نمایند. در زمان سفارش دقیقا میتوانید نوع خبری که میخواهید در وب سایت داشته باشید را مشخص نمایید مانند اخبار سیاسی , اخبار اجتماعی , اخبار حوادث , اخبار ورزشی , اخبار فرهنگی و هنری و ده ها موضوع خبری دیگر که میتوانید برای طراحی و پباده سازی آن برنامه ریزی نمایید.

مطمئننا طراحان مجموعه آرتا قابلیت بروزرسانی خودکار و قرار دادن اخبار حتی از وب سایت های دیگر را برای شما در  شما منظور خواهند نمود.
وب سایت مطمئنا طراحی وب سایت خبری و موفق بودن آن برای شما اعتبار جدیدی را به ارمغان می آورد و میتوانید از مزایای داشتن آن بهره چندانی ببرید.
موضوعاتی که در وب سایت خبری میتوانید داشته باشید عبارتند از:

  • اخبار سیاسی (اخبار رهبری،اخبار دولت،اخبار مجلس،اخبار سیاست خارجی و هسته ای،اخبار احزاب و تشکل ها،اخبار سایر حوزه ها)

  • اخبار اقتصادی (طراحی اخبار اقتصاد کلان، طراحی خبار انرژی، طراحی اخبار بانک و بیمه و بورس، طراحی خبار امور زیر بنایی، طراحی اخبار صنعت و معدن، طراحی اخبار کشاورزی، طراحی اخبار تجارت، طراحی اخبار اشتغال و تعاون)

  • اخبار اجتماعی (اخبار بهداشت و رفاه، اخبار حقوقی و قضایی، اخبار زن و خانواده، اخبار دفاعی و انتظامی)

  • اخبار فرهنگی (طراحی اخبار میراث فرهنگی و گردشگری، طراحی اخبار سینما و تئاتر و تلویزیون، طراحی اخبار فرهنگ و ادب، طراحی اخبار آموزش، طراحی اخبار موسیقی، طراحی اخبار معارف، طراحی اخبار رسانه، طراحی اخبار دانشگاه)

  • اخبار علمی (اخبار محیط زیست، اخبار فناوری، اخبار علوم،اخبار جامعه اطلاعاتی، اخبار پزشکی)

  • اخبار ورزشی (طراحی اخبار فوتبال و فوتسال، طراحی اخبار توپ و تور، طراحی اخبار کشتی و وزنه برداری،طراحی اخبار ورزش های پایه، طراحی اخبار ورزشهای رزمی، طراحی اخبار ورزشهای راکتی، طراحی اخبار ورزش بانوان، طراحی اخبار نهادها)

  • اخبار بین المللی (اخبار آمریکا، اخبار آفریقا،اخبار اروپا، اخبار آسیا و اقیانوسه، اخبار خاورمیانه، اخبار روابط خارجی)

و صدها سرویس و خدماتی که مجموعه آرتا حتما برای طراحی و پیاده سازی آنها طرح و برنامه ای بسیار ویژه دارد.

ما نسبت به تجربه بسیار زیادی که در طراحی و پیاده سازی چنین وب سایت هایی داریم معتقد هستیم که شما کاربر گرامی که در حال حاضر وب سایت مناسبی برای معرفی خود ندارید , می توانید به سرعت از فرم سفارش پروژه وب سایت ما استفاده نموده و موارد درخواستی برای شروع طراحی وب سایت خود را اعلام نمایید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید می توانید با اطلاعات تماسی که در وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل کنید. ما در کنار شما هستیم.

مطالب مرتبط با این مقاله:

نکات طراحی سایت خبری