طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت اتلیه عکاسی
تیر ۲۹, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت آژانس مسافرتی
تیر ۳۱, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت

نکاتی در طراحی سایت املاک که شما باید بدانید …

همانطور که می دانید طراحی سایت املاک باید به گونه ای باشد که بتواند ارتباط مناسبی را بین متقاضیان ملک و خانه و مشاوران بر قرار کند.
از این رو طراحی یک وب سایت مناسب در زمینه املاک نیازمند بخش های متنوع و طراحی خاصی می باشد.

برای داشتن یک وب سایت املاک با آمار بازدید بالا، در ابتدا باید زمینه سئو مناسب وب سایت فراهم گردد و سپس آمار بازدید بالا منجر به انجام معاملات بیشتر و در نهایت سود دهی بالاتر خواهد شد.

در گذشته انجام معاملات ملکی بیشتر با اطلاع رسانی از طریق آگهی های روزنامه ای امکان پذیر بوده اما امروزه این امر با برقراری ارتباط بین فروشنده و مشاور و خریدار در بستر اینترنت به راحتی امکان پذیر است.

استفاده از نقشه ملک در وب سایت، این امکان را به خریدار خواهد داد که به راحتی محل جغرافیایی ملک را مورد بررسی قرار دهد و در نهایت اقدامات لازم را انجام دهد.

استفاده از امکانات جستجو هوشمند در وب سایت به مخاطبان و خریداران املاک کمک می کند تا به راحتی ملک مورد نظر خود را بیابند. جستجوی هوشمند می تواند بر اساس قیمت، مکان، اندازه ملک و … به خوبی خریداران را به سمت و سوی یک معامله سودمند دوطرفه هدایت کند.

همچنین شما می توانید امکانات متنوعی از جمله نمایش تصاویر املاک را در وب سایت خود قرار دهید. این کار باعث می شود تا خریداران جزئیات بیشتری از املاک وب سایت شما را در اختیار داشته باشند.

هزینه این روش نسبت به هزینه تبلیغات ملکی در روش دیگر بسیار پایین تر بوده و همچنین بازدهی بالاتری دارد چرا که افراد امروزه بیشتر تمایل به جستجو در فضای اینترنت و پیدا کردن ملک مورد نظر خود بدون مراجعه حضوری را دارند.

همانگونه که قبلا اشاره کردیم یکی از مهمترین مواردی که باید در طراحی وب سایت املاک به آن توجه کنید بهینه سازی سایت برای نمایش دادن آن در صفحه اول گوگل و رتبه بالای آن می باشد.

مجموعه آرتا به شما کمک می کند تا به تمام آنچه یک وب سایت املاک نیاز دارد به بهترین شکل دست یابید.

طراحی سایت املاک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*