طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت پزشکی
مرداد ۲, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت تالار پذیرایی
مرداد ۴, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت

نکات طراحی سایت خبری

همان گونه که شاید خود شما هم امروزه تمایل داشته باشید اخبار محلی یا جهانی در تمام زمینه های مختلف را به صورت آنلاین و لحظه ای مشاهده کنید میلیون ها نفر هر روزه اطلاعات مورد نیاز خود را از سایت های خبری استخراج می کنند.

مهم ترین اصل در داشتن یک وب سایت خبری مناسب، انتشار اخبار صحیح و زمان انتشار خبر می باشد.

بدیهی است هر چه اخبار انتشار یافته در وب سایت خبری شما بروز باشد و نسبت به خبرگزاری های دیگر در انتشار آن پیش دستی کرده باشید مخاطبان ثایت سایت شما بیشتر و آمار بازدید آن بالاتر خواهد بود.

وب سایت خبری شما می تواند شامل بخش های متنوع و جذابی از جمله: گالری تصاویر، سرتیتر برترین خبر ها، اخبار پر بازدید هفته، دسته بندی موضوعی اخبار، امکان جستجو، دریافت افزونه اخبار برای مخاطبان و بسیاری موارد دیگر می باشد.

محتوای خبری شما باید جدید باشد تا بهینه سازی وب سایت به خوبی امکان پذیر شود.

بهینه سازی وب سایت به بالارفتن رتبه وب سایت شما در گوگل و از نظر مخاطبان کمک میکند همچنین با بهینه سازی وب سایت شما می توانید بازدید سایت خود را بالا ببرید.

راه های زیادی برای کسب درآمد از طریق اینترنت وجود دارد. یکی از این راه ها استفاده از باکس های تبلیغاتی در وب سایت می باشد.

با بالا رفتن رتبه وب سایت شما در گوگل، شما می توانید درآمد بیشتری از طریق تبلیغات وب سایت کسب نمایید.

یکی از محبوب ترین دسته های خبری، اخبار ورزشی می باشد. در اخبار ورزشی می توانید از تصاویر به روز و مهیج برای جذب مخاطب بهره ببرید.

از دیگر دسته های خبری می توان به اخبار سیاسی و اجتماعی اشاره کرد.
باید در انتشار تمام خبرها به یاد داشته باشید که صداقت در انتشار پیام می تواند اعتماد مخاطبان شما را جلب کند و جلب اعتماد مخاطبان شما اولویت اول شما خواهد بود.

در وب سایت های خبری بخش اخبار علمی و دانشگاهی هم مخاطبان خاص خود را دارند و نباید از اخبار در این دسته ها غافل شوید . شما می توانید تازه های علم وفناوری را قالب اخبار درون وب سایت خبری خود منتشر کنید.

در وب سایت های خبری می توانید خبرنامه های خود را به ایمیل مخاطبان خود ارسال کنید تا همیشه اخبار شما در دسترس مخاطبان باشد و به این ترتیب در نظر آنها جایگاه ویژه ای خواهید داشت.

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند به جای استفاده از روزنامه و … اخبار را در دستگاه تلفن همراه خود دنبال نمایند. به این ترتیب شما می توانید با طراحی واکنش گرا وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید تا هیچ گونه مشکلی در مشاهده اخبار در ابزار های مختلف وجود نداشته باشد.

با استفاده از طراحی رنگ مناسب و همینطور جایگاه مختلف و مناسب هر بخش خبری می توانید تمرکز مخاطبان وب سایت تان را روی موارد دلخواه خود بیشتر کنید.

در وب سایت خبری می توان از بخش اخبار آنلاین استفاده کرد. در این بخش اخبار به صورت زنده و ویدئویی دنبال می شوند.

همچنین شما میتوانید یک بخش مخصوص اخبار ویژه در وب سایت خود طراحی کنید تا اخبار بسیار خاص را در آن قسمت نمایش دهید.

اخبار بورس و مشاهده قیمت طلا و فلزات گرانبها به صورت لحظه ای نیز می تواند مورد توجه بسیاری از افراد در صنف های تخصصی قرار گیرد.

در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید کافیست با اعتماد به مجموعه آرتا و مشاوره با گروه تخصصی ما، از طریق ثبت سفارش وب سایت خبری خود، اولین گام را در طراحی و مدیریت وب سایت خبری خود داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*