طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت ورزشی
مرداد ۲, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت خبری
مرداد ۳, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت

نکته ها در طراحی سایت پزشکی

با پیشرفت های روز افزون ایجاد شده در زمینه وب سایت های مختلف، حضور وب سایت های پزشکی می تواند پاسخگوی بهتری برای نیازهای مخاطبان باشد.
یک وب سایت پزشکی می تواند انواع مختلفی از جمله وب سایت شخصی پزشکان، معرفی مراکز پزشکی، وب سایت اطلاع رسانی و مقالات علمی پزشکی و … باشد.

در صورتی که تمایل دارید برای بیمارستان یا مرکز پزشکی خود یک وب سایت حرفه ای و تخصصی داشته باشید می توانید از امکاناتی نظیر امکانات زیر استفاده کنید.

شما می توانید امکان رزرو آنلاین و پذیرش بیماران بخش های مختلف به صورت کاملا ابنترنتی انجام دهید و همین طور قابلیت انتخاب پزشک و بخش با ارائه اطلاعات کامل به عهده مخاطبان و بیماران خود بگذارید.

امکاناتی از جمله تغییر وقت و کنسل کردن آن می تواند به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری بیماران در بیمارستان انجام پذیرد.

در بخش مقالات شما می توانید برای بالا رفتن سطح علمی بیماران بر اساس بخش های مختلف بیمارستان مقالات علمی و آموزش های لازم برای آزمایش ها و …. را منتشر کنید.
با این کار نه تنها گامی مهم و موثر در ارتقای دانش جامعه برداشته اید بلکه مخاطبان وب سایت خود را هر روز برای بازدید از وب سایت خود راغب تر نمایید.

در یک وب سایت پزشکی می توان ارتباط بین بیماران و پزشکان را به گونه ای مدیریت نمود تا در صورت بروز هر گونه مشکل بتوان به بهترین شکل ممکن آن را رفع نمود.

امروزه در وب سایت های پزشکی مطرح بخش هایی از جمله مشاوره آنلاین به بیماران کمک میکند تا به صورت رایگان مشاوره شوند و مشکلات خود را مطرح کنند تا بهترین پاسخ و راه کار برای آن بیایند.

در بخش اخبار وب سایت می توانید تمامی اخبار بیمارستان را به اطلاع مخاطبان برسانید.

همچنین با اعلام ساعت های کاری بخش های مختلف بیمارستان به بیماران خود کمک میکنید تا بدون بروز مشکل و اتلاف وقت به راحتی در زمان مشخص به بیمارستان مراجعه کنند.

با امکانات پرداخت اینترنتی و درگاه های بانکی شما می توانید تمامی فیش ها را به صورت اینترنتی دریافت نمایید و نیازی به حضور افراد در بیمارستان و بخش صندوق وجود ندارد.

در صورتی که شما تمایل به ثبت یک وب سایت شخصی پزشکی دارید میتوانید در آن از امکاناتی نظیر:

معرفی خود به عنوان پزشک و مدرک تحصیلی و تخصص خود

بخش تقدیر نامه ها و افتخارات

تجربیات و رزومه کاری

بخش مقالات علمی جدید و بروز و تازه های پزشکی

معرفی درمان های جدید به صورت کامل

یکی دیگر از امکانات جدیدی که می توانید از آن استفاده نمایید ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران خود می باشد .
این مورد در نهایت کمک خواهد کرد تا بتوانید به شکل جامع اطلاعات پزشکی بیماران را در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

شما می توانید از طریق پخش ویدئو های وب سایت آموزش های پزشکی و مشاوران و نکات بهداشتی را انتشار دهید.

در صورتی که به بهینه سازی وب سایت خود اهمیت می دهید و تمایل دارید وب سایت خود را به شکل یک وب سایت حرفه ای با رتبه ای بالا در گوگل نمایش دهید گروه آرتا این کار را برای شما انجام خواهد داد.

با بالا بردن آمار بازدید در وب سایت خود می توانید گامی موثر در بهینه سازی وب سایت خود بردارید.

هر چه مطالب شما جدید تر و امکانات وب سایت شما متنوع تر باشد آمار بازدید بیشتر و رتبه بالاتر و نهایت رونق کاری بهتری را برای شما در پی دارد.

در انتها به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که تمایل به ثبت و راه اندازی وب سایت پزشکی خود را دارید به مجموعه آرتا اعتماد کنید و در اسرع وقت سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*