طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل
مرداد ۵, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت
نکته ها در طراحی سایت رستوران
مرداد ۷, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت

نکته ها در طراحی سایت حیوانات

اهمیت به محیط زیست و دوستی با حیوانات امروزه نه تنها در فضای حقیقی بلکه در فضای مجازی طرفداران خاص خود را دارد.

دسترسی به اطلاعات مفید و مناسب برای کسانی که تمایل به نگهداری حیوانات، جزی از دغدغه هایشان می باشد یکی از اصلی ترین نیاز های مخاطبان این گونه وب سایت هاست.

البته امکانات یک وب سایت حیوانات تنها منحصر به مطلب گذاری درون سایت و انتشار آن نمی باشد بلکه شما می توانید امکانات بیشتری از جمله ایجاد فروم و گروه های خاص برای بحث و گفتگو و تبادل نظر بپردازند یا برای مثال می توانید یک بخش دام پزشک آنلاین در وب سایت خود طراحی کنید و به این ترتیب خدماتی مشابه مشاوره آنلاین در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.

در یک وب سایت حیوانات شما می توانید راه های کسب درآمد متفاوتی داشته باشید.

به عنوان مثال وجود باکس های تبلیغاتی یکی از راه هایی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم.
البته شما می توانید یک فروشگاه کوچک اینترنتی برای فروش وسایل مرتبط با حیوانات در وب سایت خود طراحی کنید.

در صورت بهینه بود سایت شما، آمار بازدید شما نسبت به رقیبانتان بالاتر خواهد بود و این خود دلیل موجهی بر درآمد بالاتر شما از طریق وب سایت می باشد.

رعایت اصول بهینه سازی و سئو به شما کمک می کند تا رتبه خود را در گوگل بالاتر ببرید و وب سایت شما در رتبه بالاتری به نمایش گذاشته شود.

قرار دادن مطالب بروز و متناسب با عنوان وب سایت یکی از این اصول می باشد.
برای تولید محتوای بهتر، شما می توانید انواع اطلاعات از جمله:

  • اطلاعات محیط مناسب نگهداری حیوانات به صورت دسته بندی شده و مجزا
  • بیماری های شایع حیوانات
  • تغذیه مناسب
  • واکسن ها و موارد بهداشتی
  • و بسیاری موارد دیگر…

را در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.

شما می توانید یک گالری تصاویر بسیار جذاب و با کیفیت در وب سایت خود طراحی کنید و به این ترتیب جذابیت وب سایت خود را در نگاه مخاطبانتان بالاتر ببرید.

یکی دیگر از مواردی در طراحی این گونه سایت ها باید به آن توجه کرد طراحی ظاهری وب سایت است.

استفاده از رنگ ها جذاب و رنگ های طبیعی در وب سایتتان حس جالبی را به علاقمندان به این حرفه منتقل خواهد کرد و چه بسا این خود در کاربر پسند بودن وب سایت شما تاثیر به سزایی خواهد داشت.

استفاده از طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو در وب سایت شما یکی دیگر از فاکتور های طراحی است که از دید مخاطبان پنهان نمیماند. امروزه افراد تمایل دارند تا به راحتی با گوشی موبایل، تبلت و کامپیوترهای شخصی محتوای وب سایت های مختلف را با کیفیت مشابه مشاهده کنند و این امر با طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو امکان پذیر می باشد.

شما در بخش فروشگاه وب سایت خود میتوانید با قرار دادن شناسنامه و تصاویر برخی حیوانات در صورت تمایل اقدام به فروش حیوانات به صورت کاملا اینترنتی و با امکان دریافت وجه آنلاین اقدام نمایید. این مورد یکی دیگر از نمونه های کسب درآمد اینترنتی به حساب می آید.

با قرار دادن بخش جستجوی آنلاین شما می توانید اطلاعات مربوط به گونه های مختلف حیوانات را بر اساس آنچه در نظر مخاطب وب سایت شماست به نمایش در آورید.

مشاوران و متخصصان گروه آرتا می توانند بر اساس تجربه و دانسته ها قبلی خود بهترین پیشنهادات و امکانات را برای داشتن یک وب سایت ایده آل در هر زمینه ای در اختیار شما قرار دهند.

 در انتها به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که تمایل به ثبت و راه اندازی وب سایت حیوانات خود را دارید به مجموعه آرتا اعتماد کنید و در اسرع وقت سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*