طراحی وب سایت پزشکی

شاید شما هم اطلاع داشته باشید که روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان می گردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده می نمایند. حتی اگر ازوب سایت پزشکی مورد نظر هم خوششان بیاید هر روز به آن سر زده و حتی آن وب سایت را به دیگران معرفی می نمایند.

در ایران تعداد کمی از پزشکان هستند که وب سایت شخصی برای خود را دارند تا مهارت ها و رشته پزشکی خود را در آن معرفی نموده تا بازدید کنندگان آنها از وی اطلاعات دقیق داشته باشد. خوشبختانه امروزه پزشکانی نسبت به سایرین موفقتر هستند که با علم اینترنت آشنایی زیادی داشته باشند. آنها می توانند تمامی وقتهای ویزیت که به مریضان خود می دهند را به صورت اینترنتی و با دردسر کم بدهند.

امکان دادن مشاوره رایگان در غالب پرسش و پاسخ متداول میتواند یکی از بخشهای بسیار جذاب دیگر در یک وب سایت پزشکی و مرتبط با مسایل پزشکی باشد. چراکه بسیاری از مراجعه کنندگان غالبا یک فرمت سوال مشخص را دارند که شما می توانید قبل از اینکه آنها با مطب شما تماس حاصل نمایند از این قسمت جواب سوال آن ها را بدهید.

معرفی مطب و صفحه درباره ما و حتی تماس با ما می تواند یکی دیگر از صفحات و بخش های استراتژیک کسب و کار شما باشد. شما می توانید در این صفحات خود را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی نموده و حتی آنها را تشویق و ترغیب نمایید تا وب سایت و مطب شما را به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند. مطمئن باشید که مجموعه آرتا در این زمینه برای شما پیشنهادهای فوق العاده ای را دارد تا ما هم بتوانیم در مدل کسب و کار شما و رونق آن سهم کوچکی داشته باشیم.

با توجه به توصیه های گروه تخصصی آرتا در زمینه بهینه سازی در موتورهای جستجو , محتوای موجود در وب سایت شما با بهترین رتبه در موتور جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد.

یکی از بخشهایی که میتواند در نهایت برای وب سایت شما بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بیاورد قسمت اخبار و مخصوصا مقالات می باشد. مطمئنا در زمینه هر رشته پزشکی روزانه مقالات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد و حتی از مقالات قبلی در جهت دادن اطلاعات به بازدید کنندگان خود می توانید استفاده نمایید. وجود مقالات و حجم بالای اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث خواهد شد که موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل وب سایت شما را بهتر بشناسد بطوریکه رتبه بالاتری نسبت به سایرین پیدا خواهید نمود و در نتیجه جستجو بهتر نشان داده خواهید شد.

همچنین در یک وب سایت مرتبط با مسائل پزشکی و پزشکان می توانید برای مریضان خود پرونده الکترونیکی ایجاد نمایید. بطوریکه در هر کجا که قرار دارند به صورت آنلاین و تنها با دانستن نام کاربری و کلمه عبور خود به پرونده پزشکی دسترسی پیدا نموده و آن را مطالعه و یا حتی آن را به پزشک دیگر هم نشان دهند. بنابراین امروزه کاربران به دنبال چنین سرویس هایی هستند که مطمئنا در وب سایت شما همه این ها را خواهند داشت.

معمولا در چنین وب سایت هایی می توانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه دهیم که عبارتند از :

  • طراحی صفحه وب مشاوره آنلاین

  • طراحی صفحه وب رزرو و تعیین وقت قبلی

  • طراحی صفحه وب پرداخت از طریق درگاه های بانکی مانند ملت و ملی و پارسیان و پاسارگاد و …

  • طراحی صفحه وب ثبت نام کاربران برای مشاهده های گرفته شده و تغییر وقت

  • طراحی صفحه وب درج و دانلود مقالات و اخبار مربوط به پزشکی

  • طراحی صفحه وب نمایش تازه های پزشکی

و موارد بسیار زیاد دیگری که در زمان عقد قرار داد طراحی وب سایت در اختیار شما قرار می دهیم.

ما نسبت به تجربه بسیار زیادی که در طراحی و پیاده سازی چنین وب سایت هایی داریم معتقد هستیم که شما کاربر گرامی در حال حاضر وب سایت مناسبی برای معرفی خود ندارید , می توانید به سرعت از فرم سفارش پروژه وب سایت ما استفاده نموده و موارد درخواستی برای شروع طراحی وب سایت خود را اعلام نمایید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید می توانید با اطلاعات تماسی که در وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل کنید. ما در کنار شما هستیم.

مطالب مرتبط با این مقاله:

نکات طراحی سایت پزشکی