طراحی وب سایت
اصول استفاده از لینک داخلی در وب سایت
شهریور ۱۲, ۱۳۹۶
سئو سایت
نکته کلیدی و اساسی در تحلیل سئو سایت
شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
طراحی وب سایت

ایجاد محتوای ارزشمند در سایت

به این دلیل که محتوا در معرض عموم است و می‌تواند باعث هدایت ترافیک ارزشمند به سایت شما شود و در صورت جذاب بودن می‌تواند خوانندگان را درگیر محتوا کند

پس آنها دنبال کنندگان محتوای شما می شوند. اما ایجاد محتوای ارزشمند در سایت که این نتایج را تولید کند آسان نیست. به همین دلیل در اینجا قصد داریم نکاتی را به اشتراک بگذاریم که تقریبا تضمین می‌کند که هر بخشی از محتوایی که انتشار می‌دهید ارزشمند است.
در روزهای اولیه وبلاگ نویسی خوانندگان همه چیز را می‌خواندند؛ پست‌های وبلاگ، مقالات، صفحات سفید؛ مهم نبود در صورتی که ۳۰۰ و یا ۳۰۰۰ کلمه هم بود. به سرعت که به جلو آمدیم تا به امروز موارد به شدت متفاوت شد.

هر کس برای زمان خود ارزش قائل است و برای محتوایی که به اشتراک گذاشته شده انتظار بیشتری می‌رود و اگر چیزی توجه شما را جلب نکند آن را رها می‌کنید. بنابراین خوانندگان در صورتی که محتوای ارزشمندی به اشتراک نگذارید وبسایت شما را رها می‌کنند.

اگر واژه های شما برای خوانندگان نوشته های سایتتان از جذابیت چندانی برخوردار نباشند نمی توانید مخاطبانی را برای نوشته های خودتان جلب کنید.

شناسایی ارزش یک مقاله اصلا به عنوان یک وظیفه ساده تلقی نمیشود. تحقیقات صورت گرفته توسط سازمان های بازاریابی محتوا حاکی از آن است که تقریبا نیمی از وبلاگ نویس های B2B  در ایالات متحده آمریکا در مورد ارزش های محتوا با مسائل متعددی مواجه هستند.

در واقع در مبحث وبلاگ نویسی ,ارزش یک مقاله شامل اطلاعاتی است که خوانندگان مشاهده میکنند و میتوانند در زمان های خاصی از آنها استفاده کنند. به عبارت دیگر ,موضوعاتی را در اختیار خوانندگان خود قرار دهید که تاثیرات مثبتی را بر  زندگی و کار خوانندگان بر جای بگذارند.

چگونگی ایجاد محتوای ارزشمند در سایت

۱-  در مورد موضوع مطالب خود سعی کنید تحقیقات زیادی انجام دهید تا در مورد آن به آگاهی خوبی دست پیدا کنید.

۲-  خلاقیت به خرج دهید. فرقی نمی کند که تحقیق جدید انجام می دهید و یا از نگاهی دیگر به یک موضوع قدیمی می پردازید. سعی کنید موارد متفاوت و جدید را به موضوعتان اضافه نمایید.

۳-  بر روی نگارش محتوای خود تامل کنید، وقت بگذارید و با دقت تمام مطالب را تولید کنید

۴ – با گروه ها و انجمن های مختلف، مطالبتان را به اشتراک بگذارید و به یاد داشته باشید که سیگنال های شبکه های اجتماعی یک فاکتور حیاتی در ایجاد اعتبار برای مطالب شما هستند.

حال با توجه به موارد اشاره شده و توجه به این نکته که موتورهای جستجو، تاکید زیادی بر اهمیت و تولید محتوای معتبر دارند، هم اکنون وقت آن رسیده است که اعتبار آنلاین خود را تقویت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*